AGRI WORLD TRADING

Tarım Bizim Tutkumuz

Ana faaliyet alanımız, tamamı hayvan yemi üretiminde ve gıda sanayinde kullanılan tahıl, yağlı tohum ve yan ürünlerin üretimi, işlenmesi, nakliyesi ve finansmanıdır.

Şirket

Sadece herhangi bir üründe değil, bir bütün olarak tarımsal ticarette yer alan deneyimli satış elemanlarından oluşan ekibimizle yerel ve uluslararası pazarda oynayacak özel bir rolümüz var. Ürünlerin ve kökenlerin çeşitliliği, AWT’nin yerel ve uluslararası pazarda bireyselliğini korumasını, alıcılara genellikle karmaşık lojistik içeren tarımsal ürünler sunmasını sağlar. Şirketin genel merkezi Estonya’da olup, temsilcilikleri Bursa, Türkiye ve St. Petersburg, Rusya’dadır.

Operasyonlar

Agri World Trading, şirketin dünyadaki tüm büyük üreticiler ve ticaret kurumlarıyla ticaret yapmasını sağlayan mükemmel bir itibardan yararlanmaktadır. AWT, Estonya ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde, tahıl ve yağlı tohumların kurutulması, ayrıştırılması ve depolanması hizmetleri sunduğumuz çeşitli depolama tesisleri işletmektedir. Şirketin gücü, yönetim deneyiminin zenginliğinde, lojistik uzmanlığında ve hem üreten hem de tüketen ülkelerdeki ticari ilişkiler ağından kaynaklanmaktadır.

Piyasalar

Deneyimli yönetim ve satış elemanları sayesinde AWT, tarımsal emtiaların arz ve tüketim tarafında oldukça çeşitli hedefler geliştirmiştir. Faaliyetlerimizin coğrafyası Karadeniz limanlarından Türkiye, Kıbrıs, İsrail, İtalya, Mısır, Fas, Tunus, Libya, İran, Portekiz ve İspanya’ya yayılıyor. Faaliyetlerimizin coğrafyası Baltık bölgesinden Finlandiya, İsveç, Danimarka, Hollanda ve İngiltere’ye yayılmıştır.

Strateji

Başarılı bir yılın ardından kendimize kolay davranmak yerine, kendimizi her zaman yeni zirvelere doğru zorluyoruz. Daha iyi müşteri hizmeti için çabalarken, yeni hedefler, rekabet gücümüzü korumamızın ve rekabette bir adım önde olmamızın yolu. Sürekli değişen bir pazarda, yalın ve duyarlı ekibimizle önümüzde uzanan zorlukların üstesinden gelmek için iyi bir konumda olduğumuza inanıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Küresel gıda sistemini destekleyen tedarik zincirlerinin sürdürülebilir olması gerektiğine ve bugünün dünyasını gelecek nesillerin ihtiyaçlarıyla beslemeyi dengelemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu çevresel, sosyal ve ekonomik boyutları içerir. Sürdürülebilir tedarik zincirleri insanlara ve insan haklarına saygı göstermeli, iyi tarım uygulamalarını desteklemeli, sürdürülebilir geçim kaynakları sağlamalı, çevresel etkileri azaltmalı, hayvanlara insanca davranmalı ve güvenli ve sağlıklı gıda üretmelidir.

Taahhüt

AWT 2014 yılında başladığında, işimiz “sözümüz bizim bağımızdır” inancına dayalı olarak kuruldu. Dürüstlük ve hesap verebilirlik ile çalışırız. Dünyayı sorumlu bir şekilde beslemeye kararlıyız. Hizmet verdiğimiz tarım pazarlarında lider olma hedefimiz konusunda tutkuluyuz.